Gęste włosy – każdy takie chce mieć, lecz nie każdy wie, w jaki sposób zadbać o to, by włosy nie wypadały. Panie dbają o włosy, stosują dedykowane kosmetyki do ich pielęgnacji – szampony, odżywki, maseczki. U panów jest z tym o wiele gorzej. Spora grupa mężczyzn wychodzi z założenia, że w ich przypadku łysienie jest kwestią dziedziczną, a z naturą nie ma co walczyć.

Czy warto dbać o włosy?

Oczywiście, że warto! Nawet jeżeli w rodzinie u mężczyzn i dziadek, i ojciec wcześnie wyłysieli, to nie jest to żaden powód do tego, by powielać rodzinne schematy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że już odpowiednia suplementacja diety może się przyczynić do zwiększonego przyrostu włosów. Metoda ta jest najbardziej skuteczna u osób, u których osłabienie struktury włosów i ich nadmierne wypadanie jest w bezpośredni sposób związane z niewłaściwą dietą.

Kerabione booster – tabletki na wypadanie włosów

Kerabione booster to nic innego jak kompleksowy suplement diety do codziennego stosowania, który dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których potrzebuje ludzki organizm do tego, aby wzmocnić strukturę włosów i przyspieszyć ich przyrost. Cały sekret tkwi w palmie sabałowej, choć warto też wspomnieć o obecności miedzi i witaminy E. Jedno opakowanie produktu wystarczy na miesięczną kurację. Należy jednak pamiętać, że jest to tylko suplement, który nie może być zamiennikiem zdrowego stylu życia.