Podjęcie decyzji o staraniach o ciążę, to dopiero pierwszy krok do powitania na świecie maluszka. Żeby były skuteczne, trzeba zadbać o dobrą kondycję i uzbroić się w cierpliwość – nie zawsze od razu się udaje. Jakie mogą być przyczyny nieudanych prób zajścia w ciążę? Co zrobić, żeby kolejne zakończyły się sukcesem?

Jak przygotować organizm do zajścia w ciążę?

Choć natura tak zaprogramowała organizm kobiety, by zapewniał optymalne warunki do rozwoju nowego życia oraz by poradził sobie z porodem, na drodze do zajścia w ciążę może stać wiele przeszkód.
Najczęściej kolejne próby kończą się fiaskiem z powodu zaburzeń płodności. Te dotykają coraz więcej kobiet i mają różne przyczyny, czasem natury zdrowotnej, jak syndrom policystycznych jajników czy entometrioza, zaczem związane są z życiem pośpiechu, stresem, niewłaściwą dietą. Nie oznacza to jednak, że zmagająca się z problemami z płodnością kobieta nie ma szans na ciążę. Ważne, aby zadbać o swoją kondycję i w odpowiedni sposób stymulować układ rozrodczy: dietą, ruchem, a także specjalistycznymi preparatami medycznymi.

Miovelia na stymulację płodności i starania zakończone sukcesem

Kobietom, które nieskutecznie starają się o dziecko, zalecana jest opracowana z myślą o nich Miovelia. To preparat, którego składniki mają wielowymiarowe działanie: stymulują pracę jajników, a w efekcie owulację, dostarczają niezbędnych przyszłej mamie witamin, korzystnie wpływają na jakość komórek jajowych.


Regularnie zażywana Miovelia (https://www.aptekagalen.pl/miovelia-30sasz-30kaps) znacznie zwiększa szanse na udane poczęcie. Ma także pozytywny wpływ na przebieg ciąży – obniża zarówno ryzyko poronienia, jak i wad płodu.