cholinex

Stany zapalne gardła i jamy ustnej dokuczają wszystkim bez względu na warunki atmosferyczne. Niekiedy lekka chrypka bądź obrzęk gardła są już zapowiedzią poważnego kaszlu. Warto więc mieć zawsze pod ręką dobry i skuteczny lek. Tabletki na gardło Cholinex skutecznie zwalczą wszelkie podrażnienia krtani i strun głosowych.

Wyjątkowe tabletki na gardło

Cholinex to wyjątkowe skuteczne pastylki do ssania na wszelkie dolegliwości gardła i kaszel. Cholinex na gardło wspomoże przy zapaleniu błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Dorośli i dzieci powyżej dwunastego roku życia,  po zastosowaniu już jednej tabletki poczują ulgę w dokuczliwym bólu i obrzęku gardła. Zaś po kilku dniowej kuracji zniwelują dokuczliwy i uporczywy kaszel. Pastylki Cholinex na kaszel dostępne na nowafarmacja.pl szybko zahamują rozwój wirusów oraz skutki przeziębienia. Ponadto skutecznie wspomagają leczenie zakażeń jamy ustnej i gardła wywołanych przez bakterie w trakcie zażywania antybiotyków. Lek występuje w różnych smakach: owocowym, miętowym oraz miodowo- cytrynowym. Dzięki wyjątkowej formule i właściwościom substancji czynnych pobudza szybsze wydzielanie śliny, co sprzyja odbudowie naturalnej bariery ochronnej gardła.     

cholinex

Lek na ból gardła dla dzieci

Pierwszy objawem przeziębienia dzieci jest zawsze ból i zaczerwienienie gardła. Aby temu zapobiec, należy zaaplikować odpowiedni i skuteczny lek. Pastylki do ssania Cholinex dla dzieci, zniwelują obrzęk oraz przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Dla dzieci od czwartego roku życia polecany jest suplement diety Cholinex Junior w postaci pastylek do ssania o smaku malinowym z witaminą C. Jego zdwojona dawka wyciągu z prawoślazu, rumianku oraz liści szałwii, skutecznie zwalczy wszelkie objawy podrażnionego i obolałego gardełka. Dla małych dzieci, którym problemem jest zaaplikowanie jakichkolwiek leków na ból gardła oraz uciążliwy kaszel, polecane są przez pediatrów Cholinex lizaki. Jest to suplement diety o pysznym malinowym smaku. Efektywnie wesprze podrażnione gardło i ukoi ból krtani.