marihuana

Silver Haze jest znaną odmianą sativy, jaka wielokrotnie zwyciężała w High Times Cannabis Cup. Użytkownicy doceniają jej płodność i silne działanie, co jest przydatne także w medycynie. Powstała ona z połączenie Skunk, Northern Light i Haze. To sprawiło, że mamy do czynienia prawdopodobnie z najsłynniejszą sativą na całym świecie. Jakie zalety ma Silver Haze? Jak wyglądają kwiaty tej rośliny? O czym należy wiedzieć? Jakie działanie ma SH?

Uprawa Silver Haze

Ta roślina jest uprawiana w warunkach outdoor lub indoor. Z pewnością woli ona ciepłe klimaty, co warto mieć na uwadze. Nie jest najwyższą sativą, ale potrafi sięgać do 2 metrów wysokości. Ma długie gałęzie i wymaga wsparcia w późniejszych etapach wzrostu. Ogromnym atutem są duże plony, na jakie trzeba poczekać 10-11 tygodni. W przypadku outdoor osiągniemy aż 1500 g/m2, a w indoor do 800 g/m2. 

silver-haze

Cechy rośliny

Ważne jest to, że Silver Haze ma trudny do zidentyfikowania aromat. Jest ona na granicy owocowej słodyczy z zapachem diesla. Z pewnością każdy hodowca od razu rozpozna te aromaty. Silver Haze jest pokryta trichomami srebrzystymi, jakie produkują kannabinoidy. Topy są podłużne, a liście klejące. Haj w tym wypadku przychodzi szybko i długo trzyma palacza. Działa pobudzająco na umysł, dając uczucie spełnienia i euforii. Docenić warto zastosowanie medyczne Silver Haze. Pomaga uśmierzyć dolegliwości bólowe, problemy z odżywianiem, nudności, długotrwały stres i zmęczenie. Pacjenci szczególnie doceniają długi czas działania sativy, co pozwala na odczuwanie ulgi długotrwale. Silver Haze jest znaną i cenioną odmianą na świecie.