gorilla blue

Pyszna, skuteczna, a także terapeutyczna. Tak w trzech słowach można określić popularny szczep konopi, który coraz częściej pojawia się w polskich sklepach w postaci nasion. Chodzi tutaj o szczep gorilla blue, który jest bogaty w terpeny i thc. Co oferuje ta roślina?

Roślina, która oferuje dużą ilość kariofilenu

gorilla blue

Kupując nasiona gorilla blue i sadząc je w miejscu, gdzie jest legalna, można spodziewać się plonów w postaci hybrydy, która jest silnie psychoaktywna. Wprawia użytkownika w stan ekscytacji, który przeradza się w relaks, po około 45 minutach od zażycia. Zauważalne jest zniesienie efektów różnych zaburzeń psychicznych, a także użytkownik jest wyraźnie chętny do rozmowy.  Zdecydowanie ma efekt terapeutyczny, ale efekty są odczuwalne głównie na psychice i w momencie, kiedy osoba ma problemy z apetytem.

Duża ilość kariofilenu zawarta w tej roślinie sprawia, że jest ona charakterystyka w smaku. Ma smak pieprzu, a także innych przypraw, co sprawia, że spodoba się osobom lubiącym ostry, lecz nieco owocowy dym. Sam smak owocowy, jest spowodowany oczywiście przez limonen i mircen. Terpeny te mają też właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu konopia ta ma również niewielkie, lecz wyraźne w postaci efektów psychologicznych korzyści.

Jak wygląda uprawa gorilla blue? Czy jest to uprawa łatwa?

Uprawa gorilla blue z pewnością nie należy do najłatwiejszych, jednak każdy kto się postara z pewnością sobie z nią poradzi. Wystarczy posiać ją  w odpowiednim momencie, jeżeli korzystamy z uprawy outdoor, albo po prostu zasadzić ją w aeroponice lub hydroponice. Można też skorzystać z dobrodziejstwa ziemi i po około 60 dniach spodziewać się pełnego plonu w postaci nawet 500 g. Ważne jest to, aby kwiaty trymować, a także zadbać o jej nawodnienie i nie doprowadzić do przewodnienia oraz o to, aby nawóz był wysokiej jakości. To podstawy uprawy każdej rośliny z tego gatunku.