Zaburzenia erekcji nie zawsze są chorobą, chociaż mogą mieć jej podłoże. Wielu mężczyzn bagatelizuje ten problem, który jest kłopotliwy, ale panowie mają z nim do czynienia i to w coraz młodszym wieku. Niestety wymiar współczesnych czasów nie pomaga we właściwym określeniu samooceny, ponieważ wyimaginowane reklamy, oraz przerysowane komedie romantyczne „faszerują” informacjami o nienagannie wyglądających bohaterach, gotowych na wszystko o każdej porze. A jak jest naprawdę?

Suplement diety Mensil powstał w celu zapobiegania doraźnym problemom z erekcją i jest dostępny bez recepty. Wszyscy mężczyźni, w wieku powyżej 18 lat mogą zatem z niego korzystać i cieszyć się życiem erotycznym. Jedną tabletkę należy rozgryźć i żuć, bez popijania leku wodą. Skuteczność przyjętej substancji zaczyna być odczuwalna po około 15 minutach, co daje przewagę leku nad innymi specyfikami, na których rezultat trzeba czekać nieco dłużej.

Warto jednak pamiętać o przeciwwskazaniach do przyjmowania suplementu, które są wyszczególnione na ulotce, a należą do nich między innymi: nadwrażliwość na składnik leku, choroby układu krążenia lub niewydolności serca, nadciśnienie tętnicze, przebyty udar lub zawał serca. Suplement może wywołać także działania niepożądane, które mogą zaniepokoić, jeśli nie jest się ich świadomym. Niezbędne jest zatem zapoznanie się z treścią instrukcji, aby cieszyć się życiem seksualnym, oraz własnym zdrowiem.