nasiona feminizowane

Nasiona feminizowane są cenione i znane na rynku już od wielu lat. Okazuje się, że wyrastają z nich jedynie żeńskie rośliny, co wpływa na wysokie plony. Takie rozwiązanie zrewolucjonizowało rynek konopi indyjskich i dało całkiem nowe możliwości. Producenci oferują wysoką jakość i atrakcyjne ceny nasion, jakie są uwielbiane w wielu krajach. Nie możemy zapominać o tym, że w Polsce uprawa nasion marihuany jest nielegalna. Czym cechują się feminizowane rośliny? O czym warto pamiętać? Jakie kwestie są najważniejsze? Co oferuje rynek? Dlaczego warto wybrać nasiona tego typu?

Popularne nasiona feminizowane

Okazuje się, że takie nasiona feminizowane są genetycznie modyfikowane. To daje nam pewność, że wyrastają z nich jedynie żeńskie rośliny i praktycznie tak się dzieje w 99,9% przypadków. Wyeliminowanie losowości dało odbiorcom wiele korzyści. Dzięki temu znacznie łatwiejsza jest uprawa cannabis, a proces hodowli jest bardziej ekonomiczny. Nie dziwi zatem fakt, że feminiozowane nasiona są tak popularne wśród wielu growerów. 

Gdzie szukać feminizowanych nasion?

W krajach, gdzie jest to legalne, odbiorcy stawiają na znane marki i atrakcyjną cenę. Renomowani producenci dają nam pewność co do najlepszego wyboru, który spełni oczekiwania hodowcy. Growerzy chętnie wybierają automatyczne nasiona, które bardzo szybko kwitną. Do wyboru mamy uprawę indoor lub outdoor, co zależne jest tez od gatunku marihuany.