Ważne cechy Amnesia Haze

Amnesia Haze cieszy się sporym uznaniem wśród wielu plantatorów na całym świecie. Pamiętajmy o tym, że w naszym kraju uprawa nie jest dozwolona. W krajach, gdzie jest to możliwe, odbiorcy wybierają hodowlę indoor lub outdoor. Roślina dobrze radzi sobie w wielu warunkach, co jest sporym atutem. To najchętniej wybierana odmiana w amsterdamskich coffeshopach. Zioło owiane jest legendą i daje niezwykłe wrażenia, o których później zapomnimy. Czym cechuje się AH? Dlaczego jest tak popularna? Co warto wiedzieć? Gdzie znajdziemy szeroki wybór?

Amnesia Haze

Warto zauważyć, że jest to udoskonalona forma klasycznej odmiany Haze. Odznacza się łatwością w uprawie i nie traci cennych właściwości. W warunkach outdoor roślina wymaga silnego nasłonecznienia i ciepła. Z takiego rozwiązania korzystają growerzy w Australii i Hiszpanii. Z kolei uprawa indoor sprawdzi się w umiarkowanych klimatach. Amnesia Haze zachwyca odbiorców, gdyż daje wysokie plony. Okazuje się, że z jednego metra kwadratowego uzyskamy powyżej 650 gramów materiału. Oczywiście nie możemy pomijać odpowiednich warunków do wzrostu i naświetlania lampami. 

Ważne cechy Amnesia Haze

Popularna odmiana marihuany

Skąd wynika tak duża popularność Amnesia Haze? Przede wszystkim ma ona wysoką jakość i daje spore plony. Jeśli postawimy na sprawdzony bank nasion, zyskamy pewność dobrego zakupu. Roślina świetnie sobie poradzi w wielu warunkach. Rekreacyjni użytkownicy doceniają energię do działania.