Marka Biały Jeleń rozpoczyna swoją historię od 1921 roku produkcją szarego mydła. Pierwsze wyroby, które powstały w fabrykach, były dostępne w formie złączonych ze sobą kostek, stosowanych głównie jako środek do prania. Dokładnie z końcem wojny, fabryka została znacjonalizowana, a później przyłączona do Zjednoczenia Przemysłu Przetwórczo-Tłuszczowego.

Biały Jeleń – kosmetyki dla alergików

Kosmetyki biały jeleń to produkty hipoalergiczne. Jeśli chodzi o markę biały jeleń produkty obejmują także hipoalergiczne środki czystości. Wszystkie artykuły charakteryzują się świetną, precyzyjnie dopracowaną recepturą, która bazuje na bezpiecznym i naturalnym składzie. W asortymencie producenta znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju mydła, płyny do kąpieli, żele pod prysznic, szampony, odżywki, a także żele do higieny intymnej. Poza kosmetykami, Biały Jeleń oferuje także świetnej jakości detergenty: płyny do prania, płyny do mycia naczyń, płyny do płukania ubrań.

Biały jeleń hipoalergiczny – czy jest do każdego rodzaju skóry?

Delikatne i naturalne produkty marki Biały Jeleń są odpowiednie do każdego rodzaju skóry. Wyróżnia je hipoalergiczność, dzięki czemu mogą być stosowane nawet przez osoby, które wykazują skłonność do uczuleń. W specjalnej serii pielęgnacyjnej dostępne są kosmetyki do twarzy i ciała, które cechują się kremową formułą. Produkty idealnie sprawdzają się dla osób, które wykazują tendencje do alergii i podrażnień. Doskonałej jakości produkty, dostępne w ofercie firmy Biały Jeleń, wyróżniają się naturalnym składem. Nie zawierają szkodliwych i drażniących skórę alergenów, chemicznych dodatków, barwników ani sztucznych substancji zapachowych. Oprócz klasycznej oferty marki dostępne są również specjalne linie produktów, w tym Biały Jeleń Wege oraz Biały Jeleń Owoc i Zioło, które odpowiadają na potrzeby współczesnych klientów i posiadają wyłącznie dobroczynne dla skóry składniki aktywne, które głęboko ją pielęgnują, nawilżają i wzmacniają, poprawiając jej kondycję. Zachęcam do nabycia w – https://www.nowafarmacja.pl/bialy-jelen.