Kącik wypoczynkowy w salonie jest niezbędny. Warto zadbać, by znalazł się w nim wyjątkowy stolik, na którym można postawić filiżankę kawy. Blaty z żywicy epoksydowej to niebanalny pomysł na elegancki i praktyczny mebel do salonu. Dlaczego żywica epoksydowa jest idealna do pokoju dziennego?

Elegancki wygląd

Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że nie ma dwóch identycznych blatów z żywicy epoksydowej. Dlaczego?

https://renggli.pl/pl/oferta/blaty-laboratoryjne/zywica-epoksydowa/

Jest to materiał, który można samodzielnie stylizować. Bezbarwna żywice wzbogacona o dowolnie wybrane barwniki za każdym razem wygląda inaczej.

Dodatkowo nie tylko kolorystyką blaty mogą się różnić. Blaty z żywicy epoksydowej mogą mieć zatopione wszystko, o czy zamarzymy.

Muszle z wakacyjnych wyjazdów, kamienie, ususzone rośliny, pocztówki czy korki od wina. Gama pomysłów jest nieograniczona.

Dlaczego żywica epoksydowa?

Wygląd stolika kawowego to nie jedyny argument przemawiający za wykorzystaniem żywicy epoksydowej w naszych wnętrzach. Bardzo ważna jest funkcjonalność stolika.

Blaty z żywicy epoksydowej są trwałe, twarde i odporne na zniszczenie. Dzięki temu stolik może nam służyć całe lata. Jak każdy materiał, tak i żywica epoksydowa ma jednak swoje wady.

Trzeba pamiętać, że blaty z żywicy epoksydowej nie są odporne na działanie promieni słonecznych. Po pewnym czasie utracą swój żywy kolor.

Nie powinno się również stawiać na nich gorących naczyń. Warto zawsze pamiętać o podkładce.