Bravera Control

Przedwczesny wytrysk to powszechna dolegliwość, która jest przyczyną nieporozumień i narastania frustracji w wielu związkach. Jeszcze do niedawna stanowiła ona bardzo wstydliwy temat. Niesłusznie, ponieważ jak się okazuje można ją skutecznie leczyć.

Przedwczesny wytrysk – sukces leczenia

Leczenie warto rozpocząć od wykonania podstawowych badań krwi, w tym na przykład morfologii, której wyniki dostarczą informacji na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Ponadto, warto zadbać o codzienną dawkę ruchu oraz zdrową i zbilansowaną dietę. Leczenie w zależności od podłoża problemu, powinno również obejmować wizytę u urologa, seksuologa lub psychoterapeuty. Warto bowiem pamiętać o tym, że problemy mogą wynikać między innymi ze zbyt wysokiej presji wywieranej na partnera, trudności w związku, strachu przed niechcianą ciążą, traumatycznych doświadczeń seksualnych, zbyt rzadkich i nieregularnych stosunków seksualnych, a także depresji, nerwicy czy nałogów.

Przedwczesny wytrysk – skuteczne metody leczenia

Bravera ControlLeczenie obejmuje metody farmakologiczne oraz terapię behawioralną i poznawczo-behawioralną. Farmakologiczne leczenie przedwczesnego wytrysku opiera się między innymi na środkach przeznaczonych do walki z zaburzeniami depresyjnymi lub leków, które stosuje się miejscowo w celu znieczulenia penisa na dotyk. W tym wypadku mogą to być żele lub spraye, które w swoim składzie zawierają lidokainę. Przykładem tego typu leku jest Bravera Control który można kupić tutaj https://www.aptekagalen.pl/bravera-control-96mg-g-aerozol-na-skore-8ml. Ma ona postać butelki z dozownikiem, dzięki czemu aplikacja produktu jest bardzo wygodna. Ponadto, pacjenci cenią Braverę Control za dużą skuteczność oraz przystępną cenę.