Otrivin - szeroka gama produktów na zatkany nos

Zatkany nos to jedna z najczęstszych i najbardziej uciążliwych dolegliwości, które dotykają zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Ważne, żeby wybrany produkt leczniczy był indywidualnie dopasowany. Niezależnie czy problem wynika z alergii, bólu zatok czy objawów przeziębienia i grypy, produkty marki Otrivin do nosa odpowiadają na wszystkie potrzeby.

Niezawodny skład produktów Otrivin

Kluczem do skutecznego działania jest charakteryzujący produkty marki Otrivin skład. Podstawowym składnikiem większości produktów jest ksylometazolina, która powoduje udrożnienie nosa poprzez zmniejszenie obrzęku i w efekcie odblokowanie przepływu powietrza. Każdy aerozol, zależnie od przeznaczenia, posiada w składzie dodatkowe substancje czynne mające na celu złagodzić daną dolegliwość, przykładowo:

  • Otrivin Katar i Zatoki – mentol i eukaliptol działające łagodząco na ból zatok,
  • Otrivin Regeneracja – deksopantenol, który zapobiega wysuszeniu błony śluzowej,
otrivin spray do nosa

Który produkt Otrivin wybrać?

Sprawą kluczową dla szybkiej poprawy i maksymalnego bezpieczeństwa jest indywidualne dopasowanie produktu. Dzięki szerokiej i precyzyjnej ofercie marki Otrivin dostępnej pod adresem https://www.nowafarmacja.pl/otrivin możliwy jest wybór adekwatny do dolegliwości i potrzeb. W przypadku występowania zatkanego nosa, spowodowanego przekrwieniem i obrzękiem błony śluzowej, odpowiednimi produktami będą Otrivin – aerozol dla dorosłych oraz Otrivin dla Dzieci. Produkt przeznaczony dla dzieci zawiera mniejszą dawkę ksylometazoliny, która będzie bezpieczniejsza dla młodszych użytkowników. Jeżeli, poza obrzękiem, występuje także wysuszanie się błony śluzowej nosa, warto sięgnąć po Otrivin Regeneracja, który zapewni ulgę, a także zadba o odpowiednie nawilżenie i regenerację. Dla osób zmagających się, ponadto, z bólem zatok został przygotowany Otrivin Katar i Zatoki, który dodatkowo zmniejsza uczucie bólu.

Dodatkowo, marka Otrivin zadbała także o zwolenników rozwiązań naturalnych oraz osoby wrażliwe – produkty Otrivin Oddychaj Czysto oraz Otrivin Oddychaj Czysto dla Dzieci to preparaty posiadające w składzie wodę morską, bez substancji chemicznych.