Zoga najprościej rzecz mówiąc to koncepcja ruchowa, która skierowana jest dla osób chcących osiągnąć pełną swobodę i świadomość ruchu w 4D. Zoga opiera się przede wszystkim na mapie Taśm Anatomicznych do kierowania całym procesem biomechanicznym wokół tensegracyjnego systemu powięziowego.

Co daje zoga kurs?

Dzięki profesjonalnemu kursowi zoga można nabyć drogocenne umiejętności czytania swojego ciała i odnajdywania różnorodnych ograniczeń w ślizgu tkankowym. Szkolenia są idealnym wyborem również dla tych osób, które chcą osiągnąć równowagę oraz zminimalizować ilość zużywanej energii do pozostawania w ruchu i spoczynku. Osiągnięcie większej równowagi ciała w ruchu nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto jak najszybciej zapisać się na zoga kurs.

Jak wyglądają szkolenia?

Zoga kurs to najprostszy i najszybszy sposób na zapoznanie się z podstawowymi ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi. Większość ćwiczeń bazują przede wszystkim na asanach jogi. Poszczególne ćwiczenia zaprojektowane zostały w celu przywrócenia odpowiedniego ślizgu pomiędzy poszczególnymi warstwami powięzi naszego ciała. Jak powszechnie wiadomo człowiek skonstruowany został w taki sposób, aby bez żadnego większego problemu mógł funkcjonować w grawitacji. Zoga wykorzystuje umiejętność poruszania się w grawitacji do analizy i pracy terapeutycznej. Dzięki szkoleniom można dowiedzieć się nie tylko jak przebiegają taśmy powięziowe, ale również jak poszczególne warstwy powięzi oddziałują wzajemnie na siebie.